Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/delft21/domains/operatieafrica.nl/public_html/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/fs/package.module.fs.php on line 255
Update disaster relief / Update noodhulp | Operatie Africa

Update disaster relief / Update noodhulp

Posted by on January 21, 2015

(for english scroll down)
Lieve familie, vrienden en gemeenteleden,
Hartelijk dank voor jullie meeleven en meegeven! We hebben al veel giften ontvangen en we hebben ook al veel kunnen delen.
Gister zijn we naar naar Chilaweni village geweest, ongeveer 30min buiten Blantyre. De hoofdmeester van een grote basisschool had ons een bericht gestuurd dat veel gezinnen gedupeerd waren door de hevige regenval. Gister hebben we 50 families kunnen helpen met noodhulp. We hebben we elke familie een pakket aan kunnen bieden met 2 warme dekens, plastic sheet, 6kg maïsmeel, 1 kg pap voor kinderen en 2 pakjes soja. Sommige mensen, ouderen en kinderen hebben al dagen niet gegeten. Het opgeslagen eten in huis is nat geworden en daardoor onbruikbaar geworden.
Zeker 75 andere families in dit dorp hebben onze hulp hard nodig! Veel huizen zijn onbewoonbaar en mensen wonen nu tijdelijk in een community centrum of bij buren. Mensen zijn alles kwijtgeraakt behalve de kleding die ze dragen. In dit dorp is ook een vrouw omgekomen toen haar huis instortte. De rest van haar familie lukte het om op tijd het huis te verlaten, maar voor haar was het te laat…

Giften kunnen overgemaakt worden naar:
rek. nr: NL85 RABO 0160228557 tnv St. Bergambacht Helpt.
Onder vermelding van: Noodhulp Malawi

1 noodpakket kost €14,50 per familie.

Samen met de dorpbewoners, de locale jeugdgroep, het bestuur van onze kerkelijke gemeente en de jeugdgroep van onze kerkelijke gemeente hopen we de mensen, na het regenseizoen te helpen met de herbouw van hun huizen. Hierover later meer.
Voor nu is het belangrijkste om de mensen van warme dekens en eten te voorzien!

Dear Family and friends,

First of all thank you for your support and gifts! We’ve already received a lot and we’ve managed to share a lot and bless 60 families in total!
Yesterday we went to Chilaweni village, about 30 mins from Blantyre. The head master of the primary school had contacted me. A lot of families have been affected by the heavy rains. Yesterday we were able to help 50 families with disaster relief. We handed each familie 2 warm blankets, plastic, 6kg milled maize, 1kg porridge for children and 2 packages of soya pieces. Some people, elderly and children haven’t eaten for a couple days. The food that was stored in the houses is completely destroyed.
At least another 75 families are waiting for our help. Lots of houses have been completely destroyed and people are staying in community centres and with neighbors or family. People have lost almost everything, except for the clothes they are wearing. One person died in this village when her house collapsed. The rest of her family managed to get out in time.

Gifts can be tranferred to following account:
rek. nr: NL85 RABO 0160228557 tnv St. Bergambacht Helpt.
Onder vermelding van: Noodhulp Malawi

1 relief package costs €14,50 per family.

We’re making plans for long term support, but for now the people need warm blankets and food!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*


*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>